MINDtheGaps Projesi, ANP (Ulusal Öğretmenler Birliği, Portekiz) ile birlikte, COVID-19 salgını nedeniyle uygulanan “Hayat Eve Sığar” döneminde dijital teknolojinin kullanımı hakkında hikâyelerini dünyaya anlatmak isteyen 15-18 yaşındaki öğrencileri arıyor!

Bu kapsamda tasarlanan “Bize Hikâyenizi Anlatın” Yarışması, salgın döneminde dijital teknolojinin kullanımı hakkında hazırlanmış en orijinal videoyu belirleyecek.

15-18 yaş arasındaysanız; salgın döneminde dijital teknolojilerin kullanımına yönelik yaşadığınız deneyimi bizlerle paylaşın! Çevrimiçi eğitim ve yaşamın, olumlu ve olumsuz yönlerini bize bir videoyla anlatın!

Bu videoda salgın sürecindeki sağlık durumunuz ve haklarınızdan da bahsedebilirsiniz. Bu paylaşımla, Portekiz, Türkiye, Bulgaristan ve Norveç’ten yaşıtlarınız için medya okuryazarlığının geliştirilmesine yönelik hazırlanan MINDtheGaps Projesine katkıda bulunma fırsatı da yakalayacaksınız.

Kuralları okuduktan sonra  info.mindthegaps@gmail.com e-posta adresine videonuzu gönderebilirsiniz.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için Gizlilik Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.
  • E - Posta Listemize Katılın !
  • Orta Karadeniz’e dair haber ve etkinliklerden ilk sizin haberiniz olsun..