Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından 166 Milyon TL Bütçeli Sosyal Gelişme Hamlesi

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğünce desteklenen, Kalkınma Ajanslarınca yürütülen “SOGEP-Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı” Bilgilendirme Toplantısı 11 Mart 2020 tarihinde Çorum’da düzenlendi.

OKA 2020 Yılı Destek Programları İl Bilgilendirme Toplantıları kapsamında T.C. Çorum Valiliği AB ve Dış İlişkiler Bürosu ile Ajansımız koordinasyonunda düzenlenen toplantı, Çorum Vali Yardımcısı Recep Yüksel başkanlığında, Çorum TSO’da gerçekleştirildi.

İlçe kaymakamları, kamu kurumlarının temsilcileri ile proje ekiplerinin katıldığı toplantıda, SOGEP-Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı hakkında bilgi verildi.

Program Yönetim Birimi Uzmanı Dursun Demir, SOGEP ile ilgili öncelikler, hangi projelerin desteklenip desteklenmeyeceği, destek miktarı gibi konuları anlatan bir sunum gerçekleştirdi. Konu ile ilgili detaylı bilgiye www.oka.org.tr adresinde başvurabileceklerim sekmesinden ulaşılabileceğini anlatan Demir, Çorum’da sosyal gelişmeye yönelik proje hazırlamak isteyen kurumların, başvurularını Ajansımız web sitesinde yer alan ön başvuru formunu doldurarak, 10 Nisan 2020 tarihine kadar Çorum Yatırım Destek Ofisi’ne iletebileceklerini söyledi.

Katılımcıların sorularının cevaplanmasının ardından toplantı sona erdi.

  • E - Posta Listemize Katılın !
  • Orta Karadeniz’e dair haber ve etkinliklerden ilk sizin haberiniz olsun..