Amasya ve Samsun Valiliğine Atanan Yeni Yönetim Kurulu Üyelerimiz Göreve Başladı

09.06.2020 tarihli Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle Ardahan Valilik görevini yürütmekteyken Amasya Valisi olarak atanan Mustafa Masatlı ve Düzce Valilik görevini yürütmekteyken Samsun  Valisi olarak atanan Dr. Zülkif Dağlı göreve başladı.

Ajansımız Yönetim Kurulu üyeliğini de yürütecek olan Sayın Valilerimiz atamaları münasebetiyle yayımladıkları mesajlarında yeni görev yerlerinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

18 Haziran 2020 itibarı ile göreve başlayan Samsun Valimiz Dr. Zülkif Dağlı mesajında,

“Düzce Valiliği görevimden sonra Samsun Valisi olarak Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşuna giden yolda ilk adımın atıldığı bu güzel kente ve saygıdeğer insanlarına hizmet etme fırsatını veren Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Sayın İçişleri Bakanımıza şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

19 Haziran 2020 itibarı ile göreve başlayan Amasya Valimiz Sayın Mustafa Masatlı ise,

“Devletimizin emrinde, iradenin asıl sahibi Amasya halkının hizmetkârlarıyız. Çocuklarımıza, gençlerimize daha yaşanabilir Amasya bırakmak için her türlü çalışmanın içerisinde olacağız.” diyerek “Serhat Şehri Ardahan’dan, Şehzadeler Şehri Amasya tayin olmamı nasip eden yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun. Bu göreve beni layık gören Sayın Cumhurbaşkanımıza buradan saygı ve şükranlarımı sunuyorum.” şeklinde konuştu.

Sayın Valilerimizi tebrik eder, “Bölgemize hoş geldiniz” diyerek hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.

  • E - Posta Listemize Katılın !
  • Orta Karadeniz’e dair haber ve etkinliklerden ilk sizin haberiniz olsun..