Turizm Rehberleri Çorum'a Egitim Gezisi Düzenledi

Nevsehir Rehberler Odasi, Turizm Seyahat Acentesi temsilcileri ve profesyonel turist rehberinin katilimi ile Çorum'a egitim gezisi düzenledi. 

 

Hitit Üniversitesi Ars.Gör.Dr. Kudret Sezgin tarafindan egitim gezisi katilan rehber ve seyahat acentasi temsilcilerine Çorum’un tarih, kültür, turizm, çevre, doga, sosyal vb degerlerini kapsayan bir gezi programi hazirlandi.

 

Çorum Müzesi, Alaca Höyük Müze ve Örenyeri, Bogazköy Müzesi ve Hattusa Örenyerini gezen katilimcilara program kapsaminda, Hitit Üniversitesi FenEdebiyat Fakültesi Dr.Ögr. Üyesi Özlem Sir Gavaz tarafindan Çorum Müze Müdürlügü Konferans Salonu’nda Hitit tarihi, kültürü ve sanatiyla ilgili egitici bilgilerin yer aldigi “Hititler” konulu bir sunum yapildi.

 


Nevsehir rehberler odasi üyesi rehber ve Nevsehir turizm seyahat acentesi temsilcileri, Kapadokya destinasyon rotasina Çorum’u da ekleyeceklerini belirterek Çorum'dan memnun ayrildiklarini ifade ettiler. https://www.haberturk.com/corum-haberleri/68041147-turizm-rehberleri-coruma-egitim-gezisi-duzenledi

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA