ORTA KARADENIZ KALKINMA AJANSI 2019-2023 KURUMSAL STRATEJIK PLANI HAZIRLANDI

Ajansimiz kurumsal kapasitesini ve sahip oldugu kaynaklari daha verimli ve planli bir sekilde kullanmak ve bölgeye daha nitelikli hizmet sunmak amaciyla 2019-2023 dönemi için Kurumsal Stratejik Plan hazirlamistir.

 

2019-2023 Kurumsal Stratejik Plani gelecek bes yil için ajansin yol haritasi niteliginde olacak, kurumun orta ve uzun vadede odaklanacagi öncelikleri belirleyerek, kaynaklarinin bu önceliklere göre dagitilmasinda temel teskil edecektir.

 

Bölgemizde yerel dinamikleri harekete geçirerek saglikli ve sürdürülebilir bir kalkinmanin gerçeklestirilmesinde öncü, ulusal ve uluslararasi platformlarda saygin, taninir ve etkin çalisan bir ajans olmak vizyonu çerçevesinde hazirlanan bu plan ile Ajansimizin stratejik amaçlari, hedefleri ve bunlara ulasmayi saglayacak eylemler belirlenmistir.

 

2019-2023 yillari arasini kapsayan 5 yillik dönem içinde yenilikçilik, girisimcilik, endüstride dönüsüm, beseri sermayenin gelistirilmesi, turizm ve lojistik alanlarinda yapilacak kapsamli çalismalar ile belirlenen stratejik amaç ve hedeflere ulasilacak, Ajansimiz bu sektörlerde degisim, dönüsüm ve gelisimin bölgesindeki öncüsü olacaktir.

 

OKA 2019-2023 Kurumsal Stratejik Plani’na www.oka.org.tr internet sitemizde "Yayinlar ve Raporlar"alanindan ulasilabilmektedir.

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA