YURTDISI MARKA VE PAZAR ARASTIRMASI: ITALYA’DA FIRSATLAR

Orta Karadeniz Kalkinma Ajansi(OKA) Çorum Yatirim Destek Ofisi, Dünya genelindeki krizi firsati çevirmek bakis açisiyla  ve Çorumlu firmalarimizin Dünyaya açilmalarina katki saglamak amaciyla bir çalisma baslatmistir.

 

Bu kapsamda hedef olarak belirlenen Italya’da ortak arayan, satista olan ve/veya konkordato ilan etmis firmalarin/markalarin tespit edilmesi için ticari ataselikle yapilan görüsmeler neticesinde Italyan ortakli bir Avukatlik firmasi ile çalisilmistir.

 

Elde edilen bilgilerin Çorumlu firmalara tanitilmasi, Italya’da is yapma ve Italyan is kültürü gibi konularda bilgilendirme sunumlari gerçeklestirilmesi için 6 Mart 2019 tarihinde bir bilgilendirme toplantisi düzenlenecektir. Bilgilendirme toplantisina yurtdisina açilmayi planlayan, sirket evlilikleri ve ortakliklar ile marka devri gibi konularda bilgi sahibi olmak isteyen tüm is insanlarimiz davetlidir.

 

Davetiye için tiklayiniz.

 

Tarih: 6 Mart 2019 Saat: 09.00-12.00

Yer: Çorum TSO Toplanti Salonu

 

Ayrintili Bilgi için;

E-posta: musa.erdal@oka.org.tr

Tel: 0 (364) 225 74 70

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA