UNIVERSITY4SOCIETY SAMSUN'DA BASLIYOR

UNIVERSITY4SOCIETY etkinliklerinin Samsun’daki yari final ayagi  Ondokuz Mayis Üniversitesi ekibi ile büyük bir heyecanla basliyor!

 

University4Society, girisimci ruha sahip olan kisilere, bulunduklari çevrede yaratabilecekleri etkiyi göstermek amaciyla ortaya çikmis bir girisimcilik maratonudur.

 

Türkiye genelinde düzenlenen üniversite etkinlikleri ile Anadolu’nun her bir kösesinden girisimci ruha sahip olan üniversite ögrencilerine, hayallerine ulasmalarinda eslik eden University4Society, girisimciligin tüm reflekslerini, 48 saatlik bir etkinlikte verecegi egitimler ve mentor destekleri ile onlara ögretmeyi ve uygulatmayi hedefler.

 

Türkiye'nin her bölgesinde düzenlenen üniversite etkinliklerine girisimci olmak isteyen üniversite ögrencileri katilir. Standart bir üniversite etkinligi girisimciler, mentorlar, egitimciler ve jürilerden olusur. Etkinligin ilk günü is fikri olan girisimciler sunumlarini yapar, en iyi is fikirleri oylama ile seçilir ve is fikri seçilen girisimciler kendilerine ekip olusturur.

 

Ekipler 48 saat boyunca 3 temel egitimden geçer: Is Modeli Kanvas, Tasarimsal Düsünce ve Yatirimciya Sunum. Her egitim uygulamali olarak gerçeklestirilir ve bu süreçlerde mentorlar ekiplere yardimci olur. Etkinligin son günü ise ekipler çalismalarini jürilere sunar ve en basarili ekipler bir sonraki asamaya geçmeye hak kazanir. 

 

Bu hedefler dogrultusunda 8 - 9 - 10 Mart 2019 tarihlerinde Samsun Atakum Sanat Merkezinde girisimciligin ilk adimlarini atmak isteyen üniversite ögrencileri için; uzman mentor ve egitmen destegi, bu alanda çalismalar yapmis birçok kamu kurumunun stratejik partnerlikleri ve deneyimleriyle girisimcilik maratonuna  start veriyoruz.

 

Is fikriyle bu etkinligin bir parçasi olarak 48 saatlik hazirlik sürecini tamamlayacak katilimcilar, 10 Mart pazar günü Türkiye çapinda jürilere ve melek yatirimcilara sunacaklari is fikirlerini hayata geçirme firsatini yakalayarak ve sirketlerini kurabilecekler!

 

Basvuru için tiklayiniz.

 

 

Detayli bilgi için instagram adresini takip ediniz.

 

 

 

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA