TEKNIK DESTEK VE FIZIBILITE DESTEGI TANITIM TOPLANTILARI

Ajansimiz 2019 yili içerisinde uygulanmak üzere duyurusunu yaptigi teknik destek ve fizibilite destegi programlarina iliskin Bölge genelinde bilgilendirme ve tanitim toplantilari düzenlemektedir.

 

Teknik destek programinin amaci, egitim, danismanlik ve uzman görevlendirme yolu ile kamu, sivil toplum ve özel sektör kuruluslarinda kurumsal kapasite artisi saglamaktadir.

 

Fizibilite destegi programinin amaci, yatirim projelerine iliskin analiz ve proje gelistirme süreçlerini destekleyerek proje havuzunun güçlendirilmesi ve alternatif finansman imkanlarindan yararlanma oraninin artirilmasidir.

 

Bu çerçevede Samsun/Ayvacik ilçesinde 7 Subat 2019 Persembe günü saat 10.00'da Ilçe Müftülük Müdürlügü toplanti salonunda düzenlenen toplanti ile baslayan çalismalarimiz; 12 Subat 2019 Sali günü saat 10.00’da Asarcik’ta Kaymakamlik toplanti salonunda, saat 14.00’te ise Kavak’ta Ilçe Tarim ve Orman Müdürlügü toplanti salonunda planlanan toplantilar ile devam edecektir.

 

Devam edecek bilgilendirme ve tanitim toplantilari Ajans kurumsal web sayfasi www.oka.org.tr’de ve sosyal medya hesaplarinda duyurulacaktir.

 

Toplantilarimiza uygun basvuru sahibi tanimina giren yerel yönetimler ve mahalli idare birlikleri, üniversiteler, meslek okullari, arastirma enstitüleri, diger kamu kurum ve kuruluslari, Kamu kurumu niteliginde meslek kuruluslari, sivil toplum kuruluslari, organize sanayi bölgeleri, küçük sanayi siteleri, teknoparklar, teknoloji gelistirme bölgeleri, endüstri bölgeleri, is gelistirme merkezi, birlik ve kooperatiflerin temsilcileri katilim saglayabilmektedir.

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA