Tokat'ta Kobi Mentörleri Hizmete Hazir

Tokat Teknopark A.S. tarafindan hazirlanan, Orta Karadeniz Kalkinma Ajansi (OKA) Teknik Destek Programi ile desteklenen 'KOBI MENTÖRLÜGÜ: Stratejik Teknoloji ve Ürün Yönetimi' sona erdi. 

 

Tokat Gaziosmanpasa Üniversitesi'nden akademisyenlerin, Tokat Ticaret ve Sanayii Odasi ile Orta Karadeniz Kalkinma Ajansi  Tokat Ofisi'nden uzman personelin katildigi ve toplam 5 gün süren 'KOBI MENTÖRLÜGÜ: Stratejik Teknoloji ve Ürün Yönetimi' ile katilimcilarda KOBI MENTÖRLÜGÜ ile ilgili farkindalik olusturulmasi hedeflendi.

 

Pamukkale Üniversitesi Ögretim Üyesi Doç Dr. Burak Çamurdan ve Mehmet Ali Candan tarafindan verilen teorik ve uygulamali egitimden sonra katilimcilar sertifika almaya hak kazandi.

 

Tokat Teknopark A.S. Genel Müdürü Prof. Dr. Ahmet Fenercioglu, "Katilimcilar, Stratejik Teknolojik Ürün Yönetimi, Temel Mentörlük kavramlari, Proje Yönetimi, Teknoloji Yol Haritasi Gelistirme ve Isletmelerde AR-GE ve Inovasyon Kapasitesinin Degerlendirme Yöntemleri konusunda yogun interaktif bir egitim aldi" dedi.

 

Genel Müdürü Prof. Dr. Fenercioglu, "Bu egitim sayesinde bölgedeki KOBI'lerin arastirma ve gelistirme altyapilari gelistirilecek, inovasyon kapasitelerine önemli katkilar saglanacak, Tokat Teknopark'in üniversite sanayi isbirligi kapsaminda bu tür faaliyetlerinin artarak devam edecek" diye konustu. https://www.hedefhalk.com/haber/tokatta-kobi-mentorleri-hizmete-hazir-1535454

 

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA