BÖLGE KALKINMA IDARELERI VE KALKINMA AJANSLARI ISTISARE TOPLANTISI DÜZENLENDI

Sanayi ve Teknoloji Bakanligi Kalkinma Ajanslari Genel Müdürlügü tarafindan “Bölge Kalkinma Idareleri ve Kalkinma Ajanslari Istisare Toplantisi” düzenlendi.

 

11.01.2019 tarihinde Sanayi ve Teknoloji Bakanligi toplanti salonunda gerçeklestirilen toplantiya,  Sanayi ve Teknoloji Bakanimiz Sayin Mustafa Varank’in baskanliginda yapilirken; toplantiya Ajans Genel Sekreterimiz Sayin Mevlut Özen’in de aralarinda bulundugu kalkinma ajanslari genel sekreterleri, bölge kalkinma idareleri baskanlari ve bakanlik yetkilileri katilim sagladi.

 

Toplantida milli teknoloji güçlü sanayi toplantilari sonuç raporu, 2019 yilinda yürütülmesi planlanan faaliyetler ve öncelikleri ile ajans faaliyetleri degerlendirilirken, yeni yilda sanayicilerin, girisimcilerin ve arastirmacilarin yaninda olmaya devam edilecegi dile getirildi.

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA