SIVIL DÜSÜN DESTEKLERI

Sivil Düsün Destekleri 4 Mart 2019’a kadar yalnizca sendikalardan ve Karadeniz Bölgesi’nden gelecek basvurulara açik olacak.

 

Avrupa Birligi Sivil Düsün Programi’nin 1 Ekim 2018’de basvuruya açilan yeni döneminde, 28 Subat 2020 tarihine kadar yaklasik 1300 basvuru alinmasi öngörüldü.

 

11 Ocak 2019 tarihine kadar geçen üç aylik sürede ise toplam 723 destek talebi alindi. Bu taleplerin 201’i destek almaya hak kazandi, 263 destek talebinin ise uygunluk kontrolü hâlen devam ediyor.

 

Sivil Düsün’ün tüm destek kategorileri (Etkinlik/Toplanti, Örgütlenme, Hareketlilik & Ag Olusturma, Savunculuk & Kampanya, Iletisim), yogun basvuru gelmesi ve Teknik Destek Ekibinin uygulama kapasitesinin üzerine çikilmasi sebebiyle, 14 Ocak 2019 – saat: 13.00’dan 4 Mart 2019 – saat:13.00’a kadar yalnizca sendikalardan ve Karadeniz Bölgesi’nden gelecek basvurulara açik olacak.

 

Sendikalar ve Karadeniz Bölgesi’nde faaliyet gösteren aktivist & STÖ’ler disinda herhangi bir baslikta gelen basvurular, yöntemine bakilmaksizin (Sivil Düsün Bilgi Sistemi üzerinden, e-posta/kargo/telefon ile) geçersiz sayilacak.

 

Not: Sivil Düsün Bilgi Sistemi’nde belirtilen basliklar disinda yapilan basvurularin “Basvuruya Kapali” etiketiyle sistemden düsürülecegini önemle belirtmek isteriz.

 

Konuyla ilgili detayli bilgiye ulasmak için: http://sivildusun.net/4-mart-2019-kismi-destek/

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA