Suluova'da Sifir Atik Projesi Çalismalari

Türkiye Gençlik Vakfi (TÜGVA) Suluova Temsilciligi üyeleri, Sifir Atik Projesi kapsaminda pazar yerinde vatandaslara file dagitti.

 

 

TÜGVA Suluova Temsilcisi Ahmet Gençalioglu, Cumhurbaskani Recep Tayyip Erdogan'in esi Emine Erdogan'in himayesinde Çevre ve Sehircilik Bakanligi tarafindan baslatilan Sifir Atik Projesi'ne destek vermek amaciyla yeni yilin ilk gününde pazar yerinde alisveris yapan vatandaslara file hediye etti.

 

 

Denizleri mavi, dogayi yesil ve canlilari güvende tutabilmek için poset kullanimindan vazgeçilmesi gerektigini dile getiren Gençalioglu, daha temiz bir gelecek için TÜGVA gençleri olarak "Sifir atik, gelecege deger kattik" sloganiyla pazar yerinde vatandaslara file dagittiklarini söyledi.

 

 

Sifir Atik Projesi'ni desteklemek, böylece çevre kirliligini azaltmaya katkida bulunmayi amaçladiklarini belirten Gençalioglu, "Naylon poset kullaniminin azalmasi ve çocuklarimiza daha güzel ve saglikli bir gelecek birakmak amaciyla etkinligi gerçeklestirdik. Naylon posetlerin dogada kaybolmasinin çok uzun sürmesi, gelecegimizi kirletiyor. Bu yüzden biz de gençlerle file dagitimini gerçeklestirdik." dedi. http://www.milliyet.com.tr/suluova-da-sifir-atik-projesi-calismalari-amasya-yerelhaber-3221854/

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA