2019 YILI TEKNIK DESTEK PROGRAMI ILAN EDILDI

Orta Karadeniz Kalkinma Ajansi, 2019 yili bütçesinden finanse edilmek üzere kar amaci gütmeyen kurum ve kuruluslar için “Teknik Destek Programi” kapsaminda uygun proje basvurularinin kendisine sunulmasi için 01.01.2019 tarihi itibariyle ilana çikmis bulunmaktadir.

 

Programin amaci, bölgedeki yerel aktörlerin bölgesel kalkinma açisindan önem arz eden, ulusal, bölgesel, il düzeyinde veya kurumsal düzeyde tanimlanmis stratejik planlari, eylem planlari veya çalisma programlari gibi politika belgelerinde önceliklendirilen ve kurumsal kapasite eksikligi nedeniyle hazirlik ve uygulama asamalarinda bir takim sorunlarla karsilasilan çalismalarina katki saglamaktir.

 

Program bütçesi 700.000 TL olup, proje basina egitim talepleri için 20.000 TL; danismanlik ve diger teknik destek talepleri için 30.000 TL azami destek saglanacaktir.

 

Program yil boyu (26.12.2019 saat: 23.59’a kadar) açik olup sözlesmeye baglanan tutar 700.000 TL’ye ulastiginda online basvuru modülü otomatik olarak kapanacaktir.

 

 

Programla ilgili detayli bilgilere Destekler-Basvurabileceklerim sekmesi altindan erisilebilir.

 

 

Kamuoyuna saygi ile duyurulur.

 

 

Program basvuru rehberi ve eklerine erismek için tiklayiniz.

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA