SOSYAL HIZMETLER TOPLULUGUNA PCM ve EURODESK EGITIMI

2018 yili boyunca bölgemizdeki paydaslarimizin proje hazirlama, yönetim ve yürütme kapasitesini arttirmak amaciyla düzenledigimiz Proje Döngüsü Yönetimi Egitimleri’ni Aralik ayi seansiyla tamamladik.

 

12 / 13 Aralik 2018 tarihlerinde Ondokuz Mayis Üniversitesi’nde (OMÜ) düzenlenen egitim Ajansimiz Uzmani Meltem Yilmaz tarafindan verildi. Egitimde, OMÜ Sosyal Hizmetler Toplulugu ögrencilerinden olusan katilimcilara yönelik olarak Proje Döngüsü Yönetimi, Ihtiyaç Analizi, Problem Agaci, Mantiksal Çerçeve, Bütçe, Insan Kaynagi, Riskler Varsayimlar, Fon Kaynaklari, Kalkinma Ajansi Destekleri konu basliklari islendi. Ayrica Eurodesk oturumunun da dahil edilmesiyle katilimcilar Eurodesk, Erasmus+ ve EVS konulari ile ilgili bilgilendirildi. Eurodesk oturumu, Ajansimiz Eurodesk Samsun Irtibat Noktasi sorumlumuz olarak Uzman Elif Muratoglu tarafindan verildi.

 

Program sonunda katilimcilara katilim sertifikalari takdim edildi.

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA