MILLI TEKNOLOJI, GÜÇLÜ SANAYI HAMLESI YOLUNDA SANAYIMIZIN GELECEGI: SORUNLAR VE ÇÖZÜM ÖNERILERI TOPLANTISI

Sanayi ve Teknoloji Bakanligi koordinasyonunda Ajansimiz (Orta Karadeniz Kalkinma Ajansi/OKA) Kasim Ayi Yönetim Kurulu Toplantisi “Milli Teknoloji, Güçlü Sanayi Hamlesi Yolunda Sanayimizin Gelecegi: Sorunlar Ve Çözüm Önerileri” konulu gündemle düzenlenecektir.

 

 

Toplantiya ilgili kamu kurumlari, yerel yönetimler, üniversiteler, ticaret ve sanayi odalari, özel sektör ve sivil toplum kuruluslarinin üst düzey temsilcileri de katilim saglayacaktir.

 

 

Toplantida asagida belirtilen ANKET’te yer alan konu basliklarinda sorunlar ve çözüm önerileri tartisilacaktir. Bu kapsamda, ANKET’in doldurularak 13 Kasim 2018 tarihine kadar ppb@oka.org.tr e-posta adresine gönderilmesi ve toplantiya hazirlik yapilarak katilim saglanmasi önem tasimaktadir.

 

 

Kamuoyuna saygiyla duyurulur.

 

Toplanti Tarihi: 15 Kasim 2018

Toplanti Yeri: Orta Karadeniz Kalkinma Ajansi

Toplanti Saati: 14.00

 

 

TOPLANTI PROGRAMI

 

ANKET FORMU

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA