LIKESAMSUN FOTOGRAF YARISMASI ÜÇÜNCÜ DÖNEM ÖDÜL TÖRENI

Orta Karadeniz Kalkinma Ajansi (OKA) tarafindan olusturulan ‘LikeSamsun’ Instagram Profili kapsaminda yürütülen fotograf yarismasinin 3. dönem ödülleri sahiplerini buldu.

 

24.09.2018 Pazartesi günü saat 11.30’da Orta Karadeniz Kalkinma Ajansi hizmet binasinda düzenlenen etkinlikle LikeSamsun 3. Dönem ödülleri verildi.

 

Ödül töreni öncesi tanisma ve sohbet toplantisi ile baslayan etkinlikte, Ajans Genel Sekreteri Sayin Mevlut Özen’in de katilimiyla Ajans personeli ve katilimcilar bir araya geldi. Samimi bir sohbet ortaminda gerçeklesen toplanti esnasinda Ajans Genel Sekreteri Mevlut Özen katilimcilara Orta Karadeniz Kalkinma Ajansi’nin faaliyetleriyle ilgili bilgi verirken, LikeSamsun’a olan katkilarindan dolayi tesekkürlerini iletti.

 

Ardindan finale kalan 23 fotografin sergisi gezildi ve dereceye giren ilk üç eser sahibine plaket ve ödülleri takdim edildi. Birincilik ödülünü Mehmet Akyüz’ün, ikincilik ödülünü Sahin Binici’nin, üçüncülük ödülünü Onur Kirkaç’in aldigi törende, sergilenen fotograflariyla yer alan katilimcilara ise tesekkür belgeleri takdim edildi.

 

Etkinlik, katilimcilarla birlikte yenen ögle yemegiyle sona erdi.

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA