KASTAMONU HEDIYELIK ESYA YARISMASI

Kuzey Anadolu Kalkinma Ajansi (KUZKA) ve Kastamonu El Sanatlari Egitim Merkezi Müdürlügü tarafindan ulusal düzeyde “Kastamonu Hediyelik Esya Yarismasi” düzenlenmektedir.

 

Katilimin ücretsiz oldugu yarisma herkese açiktir. Yarisma için basvurular 3 Agustos 2018 tarihinden itibaren baslayacak olup 14 Eylül 2018 Cuma günü mesai bitiminde son bulacaktir.

 

Yarismaya hediyelik esya olarak tasarlanmis ürünün son halinin (prototip) gönderilmesi gerekmektedir. Kastamonu Hediyelik Esya Yarismasi, Kastamonu’nun imajini özgün bir sekilde anlatan, soyut ve/veya somut kültürünü yansitan ve agaç ürünlerinden (masif, suntalam, mdf vb.)  yapilmis yeni turistik hediyelik esyalarin üretilmesi için düzenlenmistir. Gönderilecek ürünlerin tasarimlarinin özgün ve seri üretime uygun olmasi seçilme kriterlerinden bazilaridir.Dereceye giren ürünler için Birincilik Ödülü 4.500 TL, Ikincilik Ödülü 3.000 TL, Üçüncülük Ödülü 2.000 TL ve Mansiyon ve Jüri Özel Ödülleri ise 1.000’er TL olarak belirlenmistir. Ödül kazanan yarismacilara, ödülleri 3 Ekim 2018 tarihinde 8. Kastamonu Ahsap Fuari’nin açilis töreninde takdim edilecektir.Yarisma Sartlari ve Basvuru Formu'na www.kuzka.gov.tr ve www.kastamonuahsapfuari.gov.tr adreslerinden ulasilabilmektedir.

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA