Samsun Il Sektörel Eylem Planlarini Hazirlayan Akademisyenlere Saygisizlik Yapildigi Yönündeki Haberlere Iliskin Basin Duyurusu

Bazi yayin organlarinda, Ajansimiz destegiyle hazirlanan Samsun Il Sektörel Eylem Planlari (2018-2023) çalismasi kapsaminda, Planlari hazirlayan akademisyenlere saygisizlik yapilarak Planlarda akademisyenlerin isimlerine yer verilmedigi yönünde haberlere yer verilmistir.

 

Ajansimiz kurumsal internet sitesinde  (www.oka.org.tr) yayinlanan Il Sektörel Eylem Planlari'nda da görülecegi üzere çalismayi yürüten akademisyenlerin isimleri raporlarda yer almakta olup ilgili haberdeki iddialarin gerçekle baglantisi yoktur. Ayrica, rapor içerikleri tamamen akademik moderatörler tarafindan kaleme alinmis olup Ajansimizin rapor muellifi akademisyenlerin isimlerinin yayinlarda yer almamasi konusunda bir tasarrufu olmamistir.

 

Bu vesile ile TR83 Bölgesi illeri bazinda tüm Sektörel Eylem Planlarini kaleme alan degerli akademisyenlerimize ve sürece katkida bulunan tüm paydaslarimiza tekrar sükranlarimizi iletiriz.

 

Kamuoyuna saygiyla duyurulur.

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA