ENDUSTRIYEL TASARIM EGITIMLERI

Degerli Paydaslarimiz;

 

Tasarim süreci,  firmalarimiz tarafindan üretilen mal ve hizmetlerin katma degerinin artirilmasinda ve müsteri memnuniyetinin saglanmasinda büyük öneme sahiptir. Ajansimiz 2016-2017 yillarinda Çalisma ve Sosyal Güvenlik Bakanligi koordinasyonunda AB destegi ile  Endüstriyel Tasarim Alaninda Genç Istihdaminin Artirilmasi projesini  uygulamis olup bölgemizde endüstriyel tasarima iliskin farkindaligin artirilmasina ve kurumsal kapasite olusturulmasina katki saglamistir.

 

Proje kapsaminda Amasya ve Samsun'da tasarim atölyeleri kurulmus ve bölgemizde tasarim becerisinin gelistirilmesine yönelik  egitimler organize edilmesi öngörülmüstür. Bu kapsamda Amasya ve Samsun ilimizde ayri ayri olmak üzere 2 egitim organize edilmesi öngörülmektedir.

 

 

Ihtiyaç Analizi ve Basvuru Formu

 

Vereceginiz cevaplar egitimin içerik, zaman ve kapsam planlamasinda dikkate alinacaktir. Ayrica yeterli sayiya ulasilmasi durumunda yapacaginiz geri dönüs basvuru formu olarak degerlendirilecek olup kesin kayit için tarafiniza bizzat iletisime geçilecektir. Egitimler için azami 15’er kisilik kontenjan olup 1 Eylül 2018 tarihine kadar basvurular alinacaktir. Kontenjanin üzerinde basvuru olmasi durumunda özel sektör ve imalat sanayi agirlikli olmak üzere katilimcilar arasindan seçim yapilacaktir.

 

 

Açiklamalar:

-Egitimlerin temel hedef kitlesi özel sektör (imalat sektörleri agirlikli olmak üzere) çalisanlaridir.

-Egitimler Autocad ve Solidswork programlari üzerinden gerçeklestirilecektir. Egitimin nihai içerigi ve kapsami bu çalisma sonucuna göre belirlenecektir.

-Egitimler Samsun’da Merkez OSB’de bulunan Ajans hizmet binasinda, Amasya’da Merzifon OSB Müdürlügü hizmet binasinda yapilacaktir.

-Egitim yerlerine ulasim katilimcilarin kendi imkanlari ile saglanacaktir.

-Egitimler boyunca katilimcilara ögle yemegi ikram edilecektir.

-Egitim boyunca çay kahve ikrami yapilacaktir.

-Katilimcilara herhangi bir ödeme yapilmayacaktir.

 

 

Saygilarimizla,

Orta Karadeniz Kalkinma Ajansi

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA