ÜRETIMDEN PAZARLAMAYA TARIM SEKTÖRÜ GÜDÜMLÜ PROJE TOPLANTISI GERÇEKLESTIRILDI

2 Agustos 2018 tarihinde Tokat Valisi ve OKA Yönetim Kurulu Baskani Sayin Dr. Ömer Toraman baskanliginda “Üretimden Pazarlamaya Tarim Sektöründe Dönüsüm" baslikli proje hazirlik ve baslangiç toplantisi düzenlenmistir.

 

2018 yili güdümlü proje destegi kapsaminda desteklenecek "Üretimden Pazarlamaya Tarim Sektöründe Dönüsüm" baslikli proje baslangiç toplantisina Vali Dr. Ömer Toraman’in yani sira, Tokat Gaziosmanpasa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Sahin, Kaymakamlar, Belediye Baskanlari, Orta Karadeniz Kalkinma Ajansi Genel Sekreteri Mevlut Özen, kurum, kurulus ve STK temsilcilerinden olusan yaklasik 40 temsilci katilim sagladi.

 

Toplantinin açilis konusmasi Sayin Vali Dr. Ömer Toraman tarafindan gerçeklestirilirken; açilis konusmasinin ardindan Tokat ili tarim durumu ve güdümlü proje destegi hakkinda sunumlar yapildi.

 

Toplantinin son bölümünde ise toplantiya katilim saglayan kurumlarin güdümlü proje kapsaminda degerlendirilebilecek proje fikirleri degerlendirildi.

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA