OKA’dan “Alan Yönetimi ve Kent Bellekleri Egitimi” Destegi

Amasya Il Kültür ve Turizm Müdürlügü tarafindan Orta Karadeniz Kalkinma Ajansi (OKA) “2018 Yili Teknik Destek Programi” kapsaminda sunulan “Alan Yönetimi ve Kent Bellekleri Egitimi” baslikli proje kabul edilmistir.

 

Ülke genelinde kültür varliklarinin korunmasindan, gelecek nesillere aktarilmasindan ve tanitilmasindan sorumlu teknik uzmanlarin ihtiyaç duydugu “Alan Yönetimi ve Kent Bellekleri” egitimlerinin; vaka analizleri, pratik uygulamalar ve alan ziyaretleri araciligiyla ve ilgili konularin uzmanlari tarafindan bütüncül bir bakis açisi ile aktaran bir kurumdan alinmasi amaçlanmaktadir.

 

Projenin sözlesmesi OKA Il Koordinatörü Erdin GÜDEN ile Amasya Il Kültür ve Turizm Müdürü Hakan KARAMAN tarafindan, proje irtibat kisisi Dildar ÇETIN HATIPOGLU’nun katilimiyla 07.06.2018 tarihinde OKA Amasya Yatirim Destek Ofisi’nde gerçeklestirilen tören ile imzalanmistir.

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA