Ahsap Korumasinda Çigir Açan Marka Çorum’da

Çorum'da ismi ahsap ve insaat sektörüyle bütünlesen Bayramoglu Kerestecilik ve Insaat Firmasi, ahsap korumada dünya markasi kabul edilen Bondex ve tarihi yapilarin korumasinda kullanilan Beeck marka boyalarin çorum bayiligini üstlendi. Ahsap sektörünün can damari olarak kabul edilen ahsap koruma ürünleri, sektörün ustalari tarafindan da tam not aldi.

Önceki aksam Dalgiçlar Otel'de düzenlenen tanitim toplantisina firma temsilcileri Yusuf Bayramoglu ve Murat Bayramoglu, Uzertas Satis Müdürü Necmettin Bozkurt, Uzertas Teknik Müdürü Metin Özkan ve ahsap sektörünün önde gelen ustalari katildi.

Ürün özellikleri hakkinda davetlilere bilgi veren Bondex Türkiye Distribütörü Uzertas Teknik Müdürü Metin Özkan, az miktarla çok yüzeyin koruma altina alinmasina ve asirlara dayanan bir mukavemetin saglandigini aktardigi ustalara, ürünün kullanim kolayliklarini anlatti.

Ahsabin insan yapisina en uygun dogal yapi malzemesi oldugunun altini çizen Özkan, "Eski yapi ahsabin temizligini saglayan ürünlerimiz, ayni zamanda yillara meydan okuyan bir yapiya ulastirdigi ahsabin en dogal korumasi olarak kabul edilir. Ürünlerimiz su bazli olmasi nedeniyle kullanilan ortamlarda herhangi bir kimyasal zarar ortaya çikarmadigi gibi, insan sagligi ve kullanim kolayligi açisindan sektörün en çok tercih edilen ürünü olma kariyeri tasimaktadir." dedi.

Firma sahibi Yusuf Bayram da egitim seminerine katilan ustalara ve Uzertas yetkililerine tesekkür etti. http://www.corumhakimiyet.net/ekonomi/ahsap-korumasinda-cigir-acan-marka-corumda-h1366.html

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA