OKA Mali Destek Programi Ile Restorasyon Atölyesi Çalismalari Degerlendirildi

OKA 2019 Yili Turizm ve Kirsal Kalkinma Mali Destek Programi proje hazirliklari ile Tokat Belediyesi ve Il Özel Idaresi tarafindan kurulmasi planlanan Restorasyon Atölyesi ile ilgili planlama yapilmak üzere Vali Dr. Ozan Balci baskanliginda toplanti yapildi.

 

Valilik toplanti salonunda gerçeklesen toplantiya Belediye Baskani Eyüp Eroglu, OKA Tokat Il Koordinatörü Mehlika Dicle ve KUDEB proje ekibi katildi. 

 

Restorasyon Atölyesi Kuruluyor

Toplantida Tokat merkezde bulunan tarihi sokaklarin cephe güzellestirme çalismasinin yapilarak,  kültürel mirasimiza sahip çikmak amaciyla Tokat Belediyesi ve Tokat Il Özel Idaresi ortak yürütülecek çalismalar degerlendirilip, belediye tarafindan kurulmasi planlanan Restorasyon Atölyesi kapsaminda is bölümü ve planlamalar gerçeklestirildi.

 

OKA Mali Destek Programi Proje Hazirliklari Degerlendirildi

OKA 2019 Yili Turizm Mali Destek Programi proje hazirliklari kapsaminda Tokat il merkezi ve ilçelerinden sunulacak proje basliklari ve hazirlik çalismalari ile 2019 Yili Kirsal Kalkinma Mali Destek Programi proje hazirliklari degerlendirildi.

 

Ilimiz için hayata geçirilecek bütün proje ve çalismalarin özenle yürütülmesini isteyen Vali Dr. Ozan Balci, hazirligindan uygulama asamasina kadar, tüm projelerin titizlikle takipçisi olacagini vurguladi. http://www.tokat.gov.tr/oka-mali-destek-programi-ile-restorasyon-atolyesi-calismalari-degerlendirildi

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA