2019 YILI PROJE TEKLIF ÇAGRISI EGITIM TOPLANTILARI DÜZENLENECEK

Orta Karadeniz Kalkinma Ajansi (OKA), 2019 yili bütçesinden finanse edilmek üzere kar amaci gütmeyen kurum ve kuruluslar için “Turizmin Gelistirilmesine Yönelik Küçük Ölçekli Altyapi Yatirimlarina Mali Destek Programi” , “Kirsal Kalkinma ve Tarimda Dönüsüm Mali Destek Programi” ve “Mesleki ve Teknik Egitimin Gelistirilmesi Mali Destek Programi” kapsaminda uygun proje basvurularinin kendisine sunulmasi için 17.06.2019 tarihi itibari ile ilana çikmis bulunmaktadir.

 

Bu kapsamda Ajansimiz, 2019 Yili Mali Destek Programlari ile ilgili olarak bölge çapinda bilgilendirme ve egitim toplantilari düzenlemektedir.

 

Potansiyel basvuru sahiplerini bilgilendirmek, mali destek programlarimizi tüm paydaslarimiza dogru ve etkin aktarabilmek ve paydaslarimizin desteklerden faydalanmasini arttirmak amaciyla düzenlenen ilçe toplantilarinin 03.07.2019 tarihi itibari ile tamamlanmasinin ardindan, 9-11 Temmuz 2019 tarihleri arasinda Amasya, Çorum, Samsun ve Tokat’ta egitim toplantilari düzenlenecektir.

 

Egitimlerde KAYS üzerinden proje basvurularinin nasil yapilacagi, projelerin nasil hazirlanmasi gerektigi, proje döngüsü yönetimi ve mantiksal çerçeve yaklasimi gibi konular ele alinacak olup, egitimlere dizüstü bilgisayar ile katilim saglanmasi katilimcilar açisindan faydali olacaktir.

 

Il merkezlerinde yapilacak olan egitim takvimine ulasmak için tiklayiniz.

 

Kamuoyuna saygi ile duyurulur.

 

 

 

 

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA