Ögretmenlerin Mesleki Gelisimlerine Katki

Bafra Ilçe Milli Egitim Müdürlügünce, Orta Karadeniz Kalkinma Ajansinin (OKA) 2019 Teknik Destek Proje çagrisina uygun olarak ögretmenlerin mesleki gelisimlerine katki sunmak için üniversitelerden akademisyen ve uzman hocalari davet ederek farkli konularda egitimler yapildi.

 

Bilisim ögretmenlerinin mesleki gelisimlerine katki sunmak için "Egitsel Arttirilmis Gerçeklik Uygulama Gelistirme Egitimi" OKA Teknik Destek projesi kapsaminda hibe destegi ile gerçeklestirdi. Proje kapsaminda Istinye Üniversitesi Sürekli Egitim Merkezi koordinesinde Inönü Üniversitesi Arastirma Görevlisi Ilyas Akkus tarafindan 5 gün 35 saatlik egitim verildi. Egitim sonunda bilisim teknolojileri ögretmenleri farkli ders alanlarinda arttirilmis gerçeklik ile ilgili egitsel materyaller gelistirerek tüm ögretmenler derslerinde kullanmak üzere Milli Egitim Bakanliginin egitim portali EBA'ya yükleyerek kullanimini saglama yetisi kazandilar.

 

Egitim hakkinda bilgi veren Bafra Milli Egitim Müdürü Mehmet Ali Katipoglu, "Ögretmenlerimizin mesleki gelisimine katki sunacak seminer ve etkinliklere devam edecegiz" dedi.

 

Katipoglu, egitimi veren Ögretim Görevlisi Ilyas Akkus'a plaket, katilimcilara da belgelerini verdi. http://www.malatyaguncel.com/ogretmenlerin-mesleki-gelisimlerine-katki-1265791h.htm

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA