2019 YILI PROJE TEKLIF ÇAGRILARI KAPSAMINDA IL BILGILENDIRME TOPLANTILARI DÜZENLENDI

2019 yili mali destek programlarina (Turizmin Gelistirilmesine Yönelik Küçük Ölçekli Altyapi Yatirimlarina Mali Destek Programi, Kirsal Kalkinma ve Tarimda Dönüsüm Mali Destek Programi, Mesleki ve Teknik Egitimin Gelistirilmesi Mali Destek Programi”) iliskin teklif çagrilari 17.06.2019 itibari ile kamuoyuna duyurulmus olup 21.06.2019 itibari ile Amasya, Tokat, Çorum ve Samsun illerimizde planlanan bilgilendirme ve tanitim toplantilari gerçeklestirilmistir.

 

Toplantilara program hedef kitlesinde bulunan kamu kurum ve kuruluslari, meslek liseleri, birlikler ve kooperatiflerden Amasya’da 151 kisi, Çorum’da 105 kisi, Tokat’ta 149 ve Samsun’da 133 kisi olmak üzere toplam 538 kisi katilim saglamistir.

 

Bilgilendirme ve tanitim toplantilarimiz il merkezlerinde açiklanan ve ekte yer alan takvime uygun olarak ilçelerimizde devam edecektir. Ilçelerdeki toplantilara proje hazirlamayi düsünen kurumlarimizdan teknik personelin katilimi önem arz etmektedir.

 

Amasya, Çorum, Samsun ve Tokat ilçeleri bilgilendirme ve egitim takvimine ulasmak için tiklayiniz.

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA