2019 Yili Proje Teklif Çagrisi Kapsaminda Basvurularin Kabulü Hakkinda

      Orta Karadeniz Kalkinma Ajansi, 2019 yili bütçesinden finanse edilmek üzere kar amaci gütmeyen kurum ve kuruluslar için “Turizmin Gelistirilmesine Yönelik Küçük Ölçekli Altyapi Yatirimlarina Mali Destek Programi” , “Kirsal Kalkinma ve Tarimda Dönüsüm Mali Destek Programi” veMesleki ve Teknik Egitimin Gelistirilmesi Mali Destek Programi” kapsaminda uygun proje basvurularinin kendisine sunulmasi için 17.06.2019 tarihi itibari ile ilana çikmis bulunmaktadir.

 

 

      Diger yandan Kalkinma Ajanslari Proje ve Faaliyet Destekleme Yönetmeliginin ilgili hükümleri (Mad. 14/2) geregi; “Basvurularin kabulü ilgili proje teklif çagrisinin ilanindan 10 is günü sonra 02 Temmuz 2019 tarihinde baslayacaktir.  Bu süre zarfinda web sitemizden program basvuru rehberleri indirilerek incelenebilir ve ihtiyaç analizi çalismalari (saha ziyaretleri, potansiyel ortak ve istirakçiler ile toplantilar vb.) yapilabilir.

 

        Kamuoyuna saygi ile duyurulur.

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA