SAMSUN'A YÖNELIK ARAP ÜLKELERI TURIZM STRATEJISI ISBIRLIGI GÖRÜSMESI

IMC Turizm Bütünlesik Pazarlama Iletisimi Genel Müdürü Mohammad QAWASMI, Samsungulf Projects Genel Müdürü Soner DURSUN 30 Mayis 2019 tarihinde Ajansimizi ziyaret etti.

 

Sayin QAWASMI’ye ve Sayin DURSUN’a Sheraton Grand Samsun Otel Genel Müdürü Onur BIYIKLI’nin ve otel yetkililerinin eslik ettigi ziyarette, Samsun’a yönelik Arap ülkeleri turizm stratejisinin olusturulmasina yönelik faaliyetler konusunda isbirligi olanaklari görüsülürken; 2019 ve 2020 yillarinda gerçeklestirilebilecek faaliyetler üzerinde duruldu.

 

Ziyaretten duydugu memnuniyeti dile getiren Genel Sekreterimiz Mevlut Özen, ziyaret esnasinda heyete etkinliklerde kullanilmak üzere Ajans hizmet binamizi, içerisindeki konferans salonu ve egitim/toplanti salonlarini tanitti ve OKA’nin faaliyetleri, projeleri ve isleyisi hakkinda kapsamli bilgilendirmede bulundu.

 

Görüsmeye OKA Samsun Yatirim Destek Ofisi Il Koordinatörü Emre Arslanbay ve Planlama Uzmani H. Akin Ugurlu da katildi.

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA