GENEL SEKRETERIMIZDEN ÇORUM’A ÇALISMA ZIYARETI

Çorum’da yürütülen ve üzerinde çalisilan Güdümlü Proje Destegi faaliyetleri yerinde görmek, ilgili kurum ve kuruluslarla görüsmelerde bulunmak üzere Ajans Genel Sekreterimiz Mevlut Özen, Çorum’a çalisma ziyareti gerçeklestirdi.

 

28 Mayis 2019 tarihinde Ajansimiz Çorum Yatirim Destek Ofisi Il Koordinatörü Ö. Özgür Yalçin’in da Genel Sekreterimize eslik ettigi ziyarette, Ajans destegi ile hayata geçirilen projeler yerinde incelendi.

 

Çalisma ziyareti kapsaminda Genel Sekreterimiz Mevlut Özen ve Çorum YDO Il Koordinatörümüz Ö. Özgür Yalçin, Çorum Belediye Baskani Dr. Halil Ibrahim Asgin'i da makaminda ziyaret etti. Ziyarette Baskan Yardimcisi Alper Zahir, Strateji Birim Müdürü Ömer Maz, Kati Atik Bertaraf Tesisi Sorumlu Müdürü Engin Türkol'un da hazir bulundugu toplanti ile Çorum için planlanan yatirimlar, Ajans’in Belediye ile koordineli bir sekilde yürüttügü projeler, Belediye’nin hazirligini sürdürdügü çalismalar ve güdümlü projeler üzerine istisarede bulunulurken; Kati Atik Tesisi Projesi ve atiklardan elektrik üretimi konusu degerlendirildi.

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA