TOKAT GAZIOSMANPASA ÜNIVERSITESI AKADEMISYENLERINE PCM EGITIMI

Orta Karadeniz Kalkinma Ajansi (OKA) Tokat Gaziosmanpasa Üniversitesi’nde akademisyenlere yönelik PCM egitimi düzenledi.

 

Bölgesel düzeyde proje hazirlama kapasitesinin arttirilmasi ve gelistirilmesi hedeflenen Proje Döngüsü Yönetimi faaliyet plani kapsaminda, ajansimiz uzmanlari tarafindan Proje Döngüsü Yönetimi egitimleri düzenlenmektedir.

 

2019 yilinda da devam eden egitimlerin bu yilki besincisi seansi 17-26 Nisan 2019 tarihlerinde Tokat Gaziosmanpasa Üniversitesi Teknopark Kuluçka Merkezi egitim salonunda Gaziosmanpasa Üniversitesi meslek yüksekokullarinda ve merkez kampüste görevli akademisyenlerden toplam 40 kisilik katilimci ile gerçeklestirilmistir.

 

Egitim Orta Karadeniz Kalkinma Ajansi Planlama, Programlama ve Koordinasyon Birimi Uzmanlari Meltem Yilmaz ile Izleme ve Degerlendirme Uzmani Mustafa Özgür Töngel ve Tokat Yatirim Destek Uzmani Hayrul Sen tarafindan 2 is günü içerisinde uygulamali olarak yürütülmüstür.

 

Kalkinma Ajansi Destekleri, KAYS yönetimi, ERASMUS+, OKA Teknik Destek, Güdümlü ve Fizibilite Destekleri, Sivil Düsün ve Horizon2020 hakkinda bilgi verilen egitim programi, katilimcilara katilim sertifikalarinin takdim edilmesiyle son bulmustur.

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA