GELECEK TURIZMDE HIBE ÇAGRISI

T.C. Kültür ve Turizm Bakanligi, Birlesmis Milletler Kalkinma Programi (UNDP) ve Anadolu Efes ortakliginda yürütülen Gelecek Turizmde ile yerel turizm aktörlerinin, sivil toplum kuruluslarinin ve üniversitelerin, kamu kuruluslari ve yerel yönetimlerle is birlikleri gelistirerek kapasitelerinin arttirilmasi, sürdürülebilir turizm alaninda iyi örneklerin çogaltilmasi ve yerel kalkinmanin desteklenmesi amaçlaniyor.

 

Bu kapsamda ön basvuru niteligindeki proje tekliflerinin hazirlanmasi için gerekli kurallari ve kosullari Hibe Basvuru Rehberi’nden ögrenebilirsiniz.

 

Proje tekliflerinin degerlendirilebilmesi için Ön Basvuru Formu, Gösterge Niteliginde Bütçe Formu, Basvuru Sahibinin Beyani ve Ortaklik Sözlesmesinin hazirlanarak son basvuru tarihi olan 14.06.2019’a kadar basvuru@gelecekturizmde.com adresine ve Hibe Basvuru Rehberi’nde yer alan adrese posta ile gönderilmelidir.

 

Detayli bilgi ve basvuru için: http://www.gelecekturizmde.com/basvuru/

 

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA