Günsan Samsun Is Ortaklariyla Bir Araya Geldi

Günsan'nin Samsun Bayi Galip Mühendislik is birliginde düzenlenen seminere katilan Samsunlu elektrikçiler, yeni seri salt ürünleri ve dijital kanallar hakkinda bilgi alma firsati elde etti.

 

Günsan Elektrik, Samsun Bayisiyle is ortaklarina seminer verdi.

 

Günsan Elektrik, Türkiye'nin dört bir yanindaki bayileriyle ortaklasa yürüttügü is birliklerine bir yenisini daha ekledi.

 

Türkiye genelinde 17 bin parçalik potföyünü 54 bayisi araciligiyla hem ülke içine hem de 50'den fazla ülkeye ulastiran Günsan, düzenledigi seminer ve egitim programlariyla Türkiye'nin dört bir yanindaki bayilerini bilgilendiriyor.

 

Günsan, Samsun Bayisi Galip Mühendislik is birliginde Samsunlu is ortaklariyla Anemon Otel'de bir araya geldi.Düzenlenen seminere katilan 100 elektrikçi is ortagi, yeni seri salt ürünleri ve dijital kanallar hakkinda detayli bilgi aldi. Etkinligin sonunda ise seminere katilim gösteren 5 elektrikçiye çekilisle avometre hediye edildi. Önümüzdeki dönemde Günsan, farkli illerdeki bayileriyle olan is birliklerine devam edecek. https://www.haberler.com/gunsan-samsun-is-ortaklariyla-bir-araya-geldi-12007948-haberi/

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA