SANAYI VE TEKNOLOJI BAKANLIGINA BAGLI KURUMLAR KOORDINASYON TOPLANTISI

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanliginin tasra teskilati, bagli, ilgili ve iliskili kuruluslari olarak il düzeyinde koordinasyonun saglanmasina yönelik toplantilar gerçeklestirilmesi çerçevesinde Orta Karadeniz Kalkinma Ajansi (OKA) Samsun hizmet binasinda koordinasyon toplantisi gerçeklestirildi.

 

24 Nisan 2019 Çarsamba günü gerçeklestirilen toplantiya, Ajans Genel Sekreterimiz Mevlut Özen, Sanayi ve Teknoloji Il Müdürü Selahattin Altunsoy, KOSGEB Il Müdürü Nebahat Livaoglu, TSE Belgelendirme Il Müdürü Erol Kaygi, Ajans Planlama, Programlama ve Koordinasyon Birim Baskanimiz I. Ethem Sahin ile Uzman Elif Muratoglu katilim gösterdi.

 

Toplantida, 2019 yilinda Kalkinma Ajanslarinin faaliyetlerini “Mesleki Egitim” temasi altinda önceliklendirecegi üzerinde durularak; Sanayi ve Teknoloji Bakanligi, Kalkinma Ajanslari Genel Müdürlügümüzün konuya dair belirledigi uygulama çerçevesine iliskin bilgilendirici sunum yapildi. Ayrica kurumlar arasi koordinasyon gerektiren konular görüsüldü.

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA