KALKINMA AJANSLARI PYB BIRINCI GENEL DEGERLENDIRME TOPLANTISI

Zafer Kalkinma Ajansi ev sahipliginde Kalkinma Ajanslari Program Yönetim Birimi Birinci Genel Degerlendirme Toplantisi gerçeklestirildi.

 

 

 

10 - 11 Nisan 2019 tarihlerinde Kütahya Gülümser Hatun Termal Otel'de gerçeklestirilen toplantiya Sanayi ve Teknoloji Bakanligi Kalkinma Ajanslari Genel Müdürü Baris Yeniçeri, Kalkinma Ajanslari Genel Müdürlügü Daire Baskani ve uzmanlari, Türkiye genelindeki 26 Kalkinma Ajansi Program Yönetimi Birim Baskanlari, ilgili birim uzmanlari ile Bölge Kalkinma Idareleri temsilcileri katilim sagladi.

 

 

 

Ajansimizi temsilen toplantida Program Yönetim Birimi Baskan Vekili Dr. Mesut Kiliç ve Uzman Baris Sahin hazir bulundu.

 

 

 

Toplanti Zafer Kalkinma Ajansi Genel Sekreter Vekili Veli Oguz'un açilis konusmasi ile baslayip, Sanayi ve Teknoloji Bakanligi Kalkinma Ajanslari Genel Müdürümüz Baris Yeniçeri'nin genel degerlendirmesi ile devam etti.

 

 

Degerlendirme Toplantisi’nin ilk gününde 2019 yili temasi olan mesleki egitim ve Ajanslarda iyi uygulama örnekleri ile KOBI desteklerinde yeni yaklasimlar konu basliklari görüsülürken; ikinci gün Sosyal Destek Programi (SODES) uygulamalari, bagimsiz degerlendiriciler, güdümlü projeler ve iyi uygulama örnekleri, teknik destek ve fizibilite destegi genel degerlendirmesi konu basliklarinin görüsülmesi ile toplanti sona erdi.

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA