Gençlerin Kadrajından: Çevreye Duyarlı Fikirler Fotoğraf Yarışması Sonuçları Açıklandı

2016 yılından bu yana Samsun Eurodesk Temas Noktası olarak faaliyet gösteren Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı'nın 16 Nisan 2021 son başvuru tarihli Gençlerin Kadrajından: Çevreye Duyarlı Fikirler Fotoğraf Yarışması sonuçları açıklanmıştır.

TR83 Bölgesi İllerinde (Amasya, Çorum, Samsun, Tokat) ikamet eden, 18-30 yaş aralığında 20'ye yakın gencin çevre duyarlılığı, kaynak verimliliği, geri dönüşüm vb. bir çok temada çektikleri fotoğraflar ile katılım sağladığı yarışma sonucunda; birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödüllerine layık görülen fotoğraf sahipleri aşağıda yer almaktadır.

Birincilik Ödülü: Turgay ASİLTÜRK - Tokat

İkincilik Ödülü: Alaattin ÜNEL - Çorum

Üçüncülük Ödülü: Kübra ÇELİK - Samsun

Yarışma duyurusunda detaylandırılan birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödülleri sahiplerine Ramazan Bayramı sonrasında Samsun'da OKA Genel Sekreterlik Binası ile Çorum ve Tokat Yatırım Destek Ofisleri'nde düzenlenecek törenlerle takdim edilecektir.

Gençlerin Kadrajından: Çevreye Duyarlı Fikirler Fotoğraf Yarışması'na ilgi gösteren bütün katılımcılara teşekkür eder, ödül almaya hak kazanan katılımcıları tebrik ederiz.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için Gizlilik Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.
  • E - Posta Listemize Katılın !
  • Orta Karadeniz’e dair haber ve etkinliklerden ilk sizin haberiniz olsun..