Avrupa Gençlik Haftası "Herkes İçin Erasmus Plus ve Avrupa Dayanışma Birliği" Çevrim İçi Etkinliği

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) 2014 yılında Ulusal Ajans tarafından Eurodesk Samsun Temas Noktası olarak akredite edilmiş bir kamu kurumu olarak Samsunlu gençleri Avrupa Fırsatları konusunda bilgilendirmek üzere çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu kapsamda, 28 Mayıs 2021 günü, "Herkes için Erasmus Plus ve Avrupa Dayanışma Birliği"  temalı çevrim içi bir etkinlik düzenlenecektir. Etkinlik, Erasmus Plus Programı ve Avrupa Dayanışma Birliği gönüllülük projeleri konusunda bilgi almak isteyen herkesin katılımına açıktır. Erasmus Plus Programının ve Avrupa Dayanışma Birliği Projelerinin anlatılacağı etkinlikte, bu programların dezavantajlı gençler için (18-30 yaş arası bireyler) fırsat eşitliğini ne şekilde sağladığı anlatılacak, iyi uygulama örneklerine yer verilecek, gençlerin uluslararası program ve projelere katılmak konusunda sormak istedikleri sorular cevaplanacaktır.

Etkinliğe kayıt olmak için aşağıdaki bağlantıda yer alan başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZArdemtqDMiHdYV9XESnlntt5eBpgAr2XV1

 

NOT: OKA Eurodesk İrtibat Kişisinin sizinle irtibata geçebilmesi için, başvuru formunda yazdığınız e-posta adresinin doğruluğundan emin olunuz.

  • E - Posta Listemize Katılın !
  • Orta Karadeniz’e dair haber ve etkinliklerden ilk sizin haberiniz olsun..