2021 Yılı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) Başvuru Süreci Bilgilendirme Toplantısı

2021 yılında Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü tarafından ülkemizin 81 ilinde yürütülecek olan Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programına (SOGEP) ilişkin proje hazırlık süreci, Ajansımız tarafından TR83 Bölgesi için başlatılmıştır.

Hazırlık sürecinde sosyal sorunların çözümüne yönelik proje önerilerinin, programın öncelikleri olan istihdam edilebilirliğin artırılması, sosyal içerme, sosyal girişimcilik ve sosyal yenilikçilik yaklaşımları dikkate alınarak geliştirilmesi ve nitelikli projelerle TR83 Bölgesine (Amasya, Çorum, Samsun, Tokat) daha fazla kaynak çekilmesi hedeflenmektedir.

Bu amaçla 8 Aralık 2020 Salı günü saat 14.00’te çevrim içi bilgilendirme toplantısı yapılacaktır. Toplantıda başvuru süreci, tahmini takvim, başvuru belgelerinin hazırlanması ve proje geliştirme sürecinde dikkat edilmesi gereken önemli hususlar ele alınacaktır.

Toplantıya katılabilmek için OKA 2021 SOGEP Çevrimiçi Bilgilendirme Toplantısı Zoom Kayıt Bağlantısından kayıt yaptırılması gerekmektedir.

Paydaşlarımıza saygıyla duyurulur.

  • E - Posta Listemize Katılın !
  • Orta Karadeniz’e dair haber ve etkinliklerden ilk sizin haberiniz olsun..