2019 Yılı Mali Destek Programları Sonuçları Açıklandı

Ajansımızca 17 Haziran 2019 tarihinde ilan edilen Turizm Altyapısının Geliştirilmesi”, “Mesleki ve Teknik Eğitimin Geliştirilmesi” ile “Kırsal Kalkınma ve Tarımda Dönüşüm” mali destek programlarının idari, teknik ve mali değerlendirilmesi tamamlanmış olup değerlendirme sonucu oluşan başarılı proje listeleri aşağıda sunulmuştur.

Sözleşme imzalamaya hak kazanan başvuru sahiplerine sözleşmeye davet bildirimleri gönderilmeye başlanacaktır. Sözleşmelerin imzalanması, bahsi geçen bildirimin tebliğ tarihi itibariyle 10 iş günü içinde gerçekleşecektir. Bu süre içinde, daha sonra bu sayfada yayınlanacak takvim doğrultusunda, talep edilecek belgelerle birlikte kurum/kuruluşu temsil ve ilzama yetkili kişilerin sözleşmeyi imzalamak üzere Ajansımıza müracaat etmeleri gerekecektir. Aksi takdirde başvuru sahibi söz konusu destekten feragat etmiş sayılacaktır.

Programımıza ilgi gösteren tüm başvuru sahiplerimize teşekkür ederiz.

Mali destek programları kapsamında sözleşme imzalamaya hak kazanan başarılı proje listelerine aşağıda belirtilen bağlantılar üzerinden ulaşılabilmektedir.  

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

  • E - Posta Listemize Katılın !
  • Orta Karadeniz’e dair haber ve etkinliklerden ilk sizin haberiniz olsun..