2016 YILI ALTYAPI PROGRAMI SONUÇLARI AÇIKLANDI!

21 Aralik 2016 tarihinde ilan edilen “Turizmin Gelistirilmesine Yönelik Küçük Ölçekli Altyapi Yatirimlarina Mali Destek Programi”nin idari, teknik ve mali degerlendirilmesi tamamlanmis olup degerlendirme sonucu olusan basarili proje listesi ekte sunulmustur.
Turizmin Gelistirilmesine Yönelik Küçük Ölçekli Altyapi Yatirimlarina Mali Destek Programiiçin Amasya’dan 14, Çorum’dan 17, Samsun’dan 28 ve Tokat’tan 41 adet proje olmak üzere toplam 100 adet proje basvurusu alinmis ve degerlendirmeler sonucu 65 puan ve üzerinde puan alan 27 proje asil listede yer almistir.

Sözlesme imzalamaya hak kazanan basvuru sahiplerine sözlesmeye davet bildirimleri gönderilmeye baslanacaktir. Sözlesmelerin imzalanmasi, bahsi geçen bildirimin teblig tarihi itibariyle 10 is günü içinde gerçeklesecektir. Bu süre içinde, daha sonra bu sayfada yayinlanacak takvim dogrultusunda, talep edilecek belgelerle birlikte kurum/kurulusu temsil ve ilzama yetkili kisilerin sözlesmeyi imzalamak üzere Ajansimiza müracaat etmeleri gerekecektir. Aksi takdirde basvuru sahibi söz konusu destekten feragat etmis sayilacaktir.
Kazanan proje sahiplerine basarilar diler, programimiza ilgi gösteren tüm basvuru sahiplerimize tesekkür ederiz.

  • E - Posta Listemize Katılın !
  • Orta Karadeniz’e dair haber ve etkinliklerden ilk sizin haberiniz olsun..