Bölge Yatirimi
 • Yatirim Destek Ofisi
   Yatirim Destek Ofisi Yazisi
   Kalkinma Ajansimiz bünyesinde faaliyet gösteren Yatirim Destek Ofisi’nde Kalkinma Ajansi uzmanlarimiz yatirimcilarimizin sorularina ve bilgi taleplerine yönelik cevap vermeye, yatirim süreçlerini kolaylastirmaya çalismaktadirlar. Özellikle devlet tesvikleri hakkinda yatirimcilarin dogru bilgilendirilmesi için güncel desteklerle ilgili bilgilendirme faaliyetleri düzenli olarak yapilmaktadir. Bununla beraber yatirimcinin sektörüne ve yatirim büyüklügüne göre hangi destek unsurlarindan ne oranda faydalanabilecegi yatirimcilara birebir olarak sunulmaktadir. 
   Yatirimlarda devlet yardimlari ile ilgili en son düzenlemede Genel Tesvik Belgesi basvurularini alma, tesvik belgesine konu yatirimlarin izlemesini yapma ve belge kapama islemleri hakkinda yetkiler verilen ajansimizda bu faaliyetler yatirim destek ofislerimiz tarafindan yürütülmektedir. 
    
   Tel: 0-364-225 74 70 
   Fax: 0-364- 225 74 71
   Gazi Cad. Il Genel Meclis Binasi Kat:3 ÇORUM
    
   Koordinatör : Özgür YALÇIN | ozgur.yalcin@oka.org.tr
   Uzman: Mesut HAYIRLI | mesut.hayirli@oka.org.tr

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA