Bölge Yatirimi
 • Yatirim Destek Ofisi
   Yatirim Destek Ofisi Yazisi
   Orta Karadeniz Kalkinma Ajansi Samsun Yatirim Destek Ofisi, Samsun’a yatirim yaparak rekabet gücünü artirmayi, yeni pazarlara açilmayi hedefleyen tüm yatirimcilar için “Tek Durak Ofis” olarak faaliyet göstermektedir.
   Ajansimiz bünyesinde faaliyet gösteren Yatirim Destek Ofisi’nde Kalkinma Ajansi uzmanlarimiz, yatirimcilardan gelen sorulari cevaplamak ve onlarin bilgi taleplerini karsilamak suretiyle yatirim süreçlerini kolaylastirmaya çalismaktadirlar. Yatirimcilarin devlet tesvikleri ve hibe programlari hakkinda bilgilendirilmesi için güncel desteklerle ilgili bilgilendirme faaliyetleri düzenlenmektedir. Bununla beraber yatirimin sektörüne ve büyüklügüne göre hangi destek unsurlarindan ne oranda faydalanabilecegi, yatirimcilara birebir olarak sunulmaktadir. 
   Yatirimlarda devlet yardimlari ile ilgili en son düzenlemede Genel Tesvik Belgesi basvurularini alma, tesvik belgesine konu yatirimlarin izlemesini yapma ve belge kapama islemleri hakkinda yetkiler verilen ajansimizda söz konusu bu faaliyetler yatirim destek ofislerimiz tarafindan yürütülmektedir. 
   Her türlü soru, öneri, bilgi ve destek talepleriniz için lütfen uzmanlarimizla iletisime geçiniz.
    
    
   Dere Kocacik Mahallesi Zembilli Sokak No:80/5  AMASYA
   Koordinatör : Erdin GÜDEN
   Uzman: Murat SIMSEK

    

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA