TOKAT’TA TEKNIK DESTEK PROJELERI IÇIN IMZALAR ATILDI

Ajansimiz 2019 Yili Teknik Destek Programi kapsaminda Ocak-Subat aylarini kapsayan 1. dönemde Tokat ilinden 7 kurumun projesi, destek almaya hak kazandi.

 

Söz konusu Tokat Il Müftülügü, “Çalisanlarimiz Iletisim Becerilerini Gelistiriyor”; Tokat Gida Kontrol Laboratuvar Müdürlügü, “TS ISO EN/IEC 17025:2017 Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarinin Yeterliligi Için Genel Sartlar Standardi”; Tokat Aile, Çalisma ve Sosyal Hizmetler Il Müdürlügü, “Deger Egitiminde ÇEKOM ve ÇES Personelinin Yeterliklerinin Artirilmasi”; Tokat Il Saglik Müdürlügü, “Ballica Magarasi’nin Tedavi Merkezi Olarak Degerlendirilmesi”; Tokat Merkez Mehmet Akif Görme Engelliler Ortaokulu, “Özel Egitimde Montessori Egitimi”; Zile Ticaret ve Sanayi Odasi, “Zile Antik Roma Beji Mermeri Sektör ve Hedef Pazar Analizi & Dis Ticaret Atölyesi”; Tokat Gaziosmanpasa Üniversitesi, “Günes Enerji Sistemi” baslikli projelerin sözlesme imza törenleri gerçeklestirilmis olup önümüzdeki süreçte projelerin uygulanmasina baslanacaktir.

 

OKA Tokat Yatirim Destek Ofisi’nde gerçeklestirilen imza törenlerine Tokat YDO Il Koordinatörümüz Mehlika Dicle ve ilgili kurum temsilcileri katilim sagladi.

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA