Ahsap Dekorasyonda Çorum Farki

Ahsap dekorasyon ve mobilya tasarimi ve uygulamasi alaninda Çorum, il sinirlarini asmaya basladi. Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren Hitit CNC Tasarim ve Islem Merkezi, özgün tasarimlari ve endüstriyel CNC tezgahlarinda gerçeklestirilen uygulamalari ile bölgeye hitap eder hale geldi.

 

 

Isyeri sahibi Samet Degirmenci, geçen yil büyük yeniliklerle hizmet vermeye basladiklarini belirterek, “Ahsap dekorasyon, mobilya tasarim ve uygulama sektöründe, kisa sürede büyük mesafe aldik. Çorum Belediyesi, Il Özel Idaresi ve Yozgat Belediyesi ile birçok projeyi hayata geçirdik” ifadesini kullandi.

 

 

 

Çorum’da 11 adet mahalle mescidi, ilçelerde ve çevre illerde birçok resmi projenin imzalarini tasidigini belirten Samet Degirmenci, “Misyonumuz alisagelmis tasarimlarin disina çikarak ufak dokunuslarla mekânlarinizi sik ve ferah yapmak, ev ve isyerlerinizle alakali hayalinizdeki tasarimlari projelendirip uygulayarak kisiye özel tasarimlar yapmak ve uygulamaktir.” diye konustu.

 

 

 

Endüstriyel CNC makinalariyla mobilya islem merkezi olarak da hizmet verdiklerini ifade eden Degirmenci, kaybolmaya yüz tutmus ahsap sanatlarini devam ettirmeyi ve sektördeki eksikleri tamamlamayi hedef aldiklarini söyledi. http://www.corumhaber.net/guncel/ahsap-dekorasyonda-corum-farki-h91673.html

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA