SUBAT AYI PROJE DÖNGÜSÜ YÖNETIMI EGITIMI

Ajansimiz 2019 Yili Proje Döngüsü Yönetimi faaliyetleri kapsaminda 26-27 Subat 2019 tarihlerinde düzenlenen PCM egitim programi Samsun merkez hizmet binasinda Ziraat Odalarinin Tarim Danismanlarinin katilimiyla gerçeklestirilmistir.

 

Egitime Çarsamba, Salipazari, Ilkadim ve Ayvacik Ziraat Odalarina bagli 23 Tarim Danismani katilim saglamistir. Bölgesel düzeyde proje hazirlama kapasitesinin arttirilmasi ve gelistirilmesi hedeflenen egitim çerçevesinde katilimcilara; Kalkinma Ajansi Destekleri, KAYS yönetimi, Eurodesk, ERASMUS+, OKA Teknik destek ve Güdümlü, Sivil Düsün, AB Karadeniz Sinir Ötesi Isbirligi ve Horizon2020 hakkinda bilgi verilmistir.

 

Egitim, Orta Karadeniz Kalkinma Ajansi Planlama, Programlama ve Koordinasyon Birimi Uzmani Meltem Yilmaz, Izleme ve Degerlendirme Uzmani M. Özgür Töngel, Yatirim Destek Ofisi Uzmani Yunus Sunar, Program Yönetim Birimi Uzmani Dursun Demir tarafindan 2 günlük süreçte ve uygulamali olarak düzenlenmistir.  

     

Egitim programi katilimcilara katilim sertifikalarinin takdim edilmesiyle son bulmustur.

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA