EURODESK SAMSUN TEMAS NOKTALARI PCM EGITIMI

Eurodesk Samsun Temas Noktalari Orta Karadeniz Kalkinma Ajansi (OKA), Samsun Büyüksehir Belediyesi ve Igne Deligi Gençlik Merkezi isbirligi ile Proje Döngüsü Yönetimi Egitimi düzenlendi.

 

Samsun’da, özellikle gençlik alaninda kaliteli projeler gelistirmek, proje hazirlamak, yönetim ve yürütme kapasitesini arttirmak amaciyla Eurodesk Türkiye Ulusal Koordinatörlügü destegi ve Eurodesk Samsun temas noktalari isbirligi ile  3 / 5 Aralik 2018 tarihlerinde, Samsun Anemon Otel’de üç farkli oturumda düzenlenen egitimde Proje Döngüsü Yönetimi, Ihtiyaç Analizi, Problem Agaci, Mantiksal Çerçeve, Bütçe, Insan Kaynagi, Riskler Varsayimlar, Fon Kaynaklari konu basliklari islenirken; katilimcilara Eurodesk ve Avrupa firsatlari da anlatildi.

 

Egitimler yaklasik 70 kisilik genç, kamu, sivil toplum, üniversite ve özel sektör temsilcisinden olusan katilimcilara yönelik olarak OKA Uzmani Meltem Yilmaz, Tekkeköy Ilçe Milli Egitim Müdürlügü Projelerden Sorumlu Özel Büro Görevlisi Meltem Tunç ve  Samsun Il Milli Egitim Müdürlügü Ar-Ge Birimi Proje Yöneticisi Seyit Ahmet Dikmen tarafindan verildi.

 

Eurodesk Türkiye Ulusal Koordinatörlügü temsilcisi olarak Sayin Gül Özcan’in da katildigi üç günlük programin sonunda katilimcilara katilim sertifikalari takdim edildi.

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA