KAYSERI ÇALISMA ZIYARETI

Orta Anadolu Kalkinma Ajansi (ORAN) ve Orta Karadeniz Kalkinma Ajansi (OKA) 24-25 Ekim 2018 tarihlerinde Kayseri Yatirim Destek Ofisi ev sahipliginde bir araya geldi.

 

Kalkinma Ajanslari tarafindan yürütülmekte olan Il Yatirim Destek ve Tanitim Stratejileri çalismalarinin istisare edilmesi ile Orta Anadolu Kalkinma Ajansi'nin iyi uygulama örneklerinin incelenmesi amaciyla Kayseri’ye düzenlenen çalisma ziyaretine Ajansimiz Amasya, Çorum, Samsun, Tokat Yatirim Destek Ofisi Uzmanlari katildi.

 

Ziyarette Kayseri ilindeki Erciyes Teknoloji Gelistirme Merkezindeki firmalar ile Kayseri Organize Sanayi Bölgesindeki Türk Silahli Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfinin %98 hisse ile sahibi oldugu ASPILSAN ENERJI gibi iyi uygulama örnekleri yerinde incelendi, karsilikli tecrübe ve görüs alisverisinde bulunuldu.

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA