EURODESK SAMSUN PCM EGITIMI

Eurodesk Türkiye Ulusal Koordinatörlügü tarafindan Eurodesk Samsun temas noktalarinin ortak çalismasi ile 3-5 Aralik 2018 tarihlerinde, Samsun’da, gençlik alaninda kaliteli projeler gelistirmek amaciyla PCM (Proje Döngüsü Yönetimi) egitimi yapilacaktir.

 

Katilimcilarin konaklama ve yemek harcamalari Eurodesk Türkiye tarafindan karsilanacak olup, seyahat masraflari ise kendilerine ait olacaktir.

 

Egitim programi ve egitimin yapilacagi otel bilgisi yalnizca basvurusu kabul edilen katilimcilara gönderilecek olup, kontenjan 80 kisi ile sinirlidir.

 

Egitim; kamu, sivil toplum, üniversite ve özel sektör temsilcilerinin katilimina açiktir.

 

Basvuru Formuna ulasmak için tiklayiniz.

 

 

Notlar:

*Katilimcilarin 18 yasini doldurmus olmalari ve 'gönüllü' olarak bu egitime katilmalari beklenmektedir. (Görev izni islemleri yapilmayacaktir.)

 

*Basvuru formunda yazilan tüm bilgiler gizli tutulacaktir.

 

*Katilim durumu, sorulara verilen yanitlar çerçevesinde degerlendirilecektir. Bu nedenle tüm bilgilerin titizlikle doldurulmasi ve egitim motivasyonu hakkinda açiklayici bilgiler verilmesi beklenmektedir.

 

*Basvurular için son basvuru tarihi: 26.11.2018 Pazartesi günü saat 17:00 olarak belirlenmistir.

 

*Son basvuru tarihinden sonra gelen basvurular degerlendirilmeyecektir.

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA