Toraman Ile Kiliç OKA'ya Veda Etti

Son valiler kararnamesi ile Tokat Valiliginden Kütahya Valiligine atanan Vali Ömer Toraman ile Çorum Valiliginden Mülkiye Basmüfettisligine görevlendirilen Vali Necmeddin Kiliç, Orta Karadeniz Kalkinma Ajansi’nin(OKA) toplantisina katilarak birlikte görev yaptiklar illerin valileri ve yöneticilerine veda ettiler.

 

 

 

OKA’nin Amasya’da düzenlenen Ekim ayi toplantisina baskanlik eden Vali Toraman, “Bu vesile ile bugüne kadar birlikte görev yaptigimiz tüm yönetim kurulu üyelerimize ve ajans çalisanlarina verdikleri katkilar için tesekkürlerimi ifade ederek hepsinden helallik diliyorum. Bundan sonra da ajansimizin bölgenin gelismesine yönelik yapacagi proje ve çalismalarinda basarilar diliyorum” dedi.

 

 

 

Amasya Valiligindeki toplantinin ev sahibi olan Vali Dr. Osman Varol da meslektaslarina yeni görevlerinde basarilar dileyerek verdikleri hizmetten dolayi tesekkür etti.

 

 

 

Ajans tarafindan 2018 yilinda uygulamaya konulan mali, teknik destek programlari hakkinda istisarelerin yapildigi ve uygulanmakta olan mali, destek destek programlari ile devam eden güdümlü projelerin uygulama süreçleriyle dört ilde bulunan yatirim destek ofislerinin çalismalarinin da ele alindigi toplantiya Samsun Valisi Osman Kaymak, Amasya Belediye Baskani Cafer Özdemir, Amasya Il Genel Meclisi Baskani Mustafa Çittir, Tokat Il Genel Meclisi Baskani Salih Yildirim, Çorum Il Genel Meclisi Baskani Halil Ibrahim Kaya, Tokat TSO Baskani Dr. Ali Çelik, Amasya TSO Baskani Murat Kirlangiç, Samsun Büyüksehir Belediyesi AR-GE Daire Baskani Ramazan Aydin ve OKA Genel Sekreteri Mevlüt Özen de katildi. http://www.milliyet.com.tr/toraman-ile-kilic-oka-ya-veda-etti-amasya-yerelhaber-3127222/

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA