SIVIL DÜSÜN YENI DÖNEMINI BILGILENDIRME TOPLANTILARI ILE AÇIYOR

Avrupa Birligi Sivil Düsün Programi yeni dönem destekleri 1 Ekim 2018 tarihinde basvuruya açiliyor.

 

27 Eylül – 4 Ekim 2018 tarihleri arasinda farkli sehirlerde düzenlenecek Bilgilendirme Toplantilari’nda yeni dönem destekleri ve egitim programlari katilimcilarla paylasilacak. Toplantilarda ayrica bölgesel ve çalisma alanlarina yönelik öncelikler tanitilacak.

 

Sivil Düsün’ün geçmis dönemlerinden farkli olarak, düzenlenecek Bilgilendirme Toplantilari’nda temel sivil toplum kavramlari ve hak temelli yaklasimla ilgili oturumlar düzenlenecek, farkli AB desteklerinin ve Sivil Düsün destegiyle gerçeklesmis örnek çalismalarin tanitimi yapilacak. Bunun yani sira, toplantilar sirasinda katilimcilarla birlikte örnek basvuru hazirlama çalismalari düzenlenecek.

 

Toplanti tarih ve sehir bilgileri ile ilgili detaylara http://sivildusun.net/sivil-dusun-yeni-donem-bilgilendirme-toplantilari/ web adresinden ulasabilirsiniz.

 

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA