KÜRESEL ENTREPS ÖDÜLLERI VE #5G CITIZENS KONFERANSI

Dünya Uluslararasi Is sahipleri  ve Girisimciler Kurulu (Entreps) tarafindan 18 / 19 Haziran 2018 tarihlerinde Brüksel'deki CoR tesislerinde sivil toplum, kamu ve özel sektör isbirligi ile #5G Citizens Konferansi düzenlenmistir.

 

Avrupa Komisyonu’nun da destekledigi 4. Küresel Entreps Ödülleri ve #5G Citizens Konferansi’na 37 ülkeden 381 kisi katilim saglamis, farkli panellerde 86 konusmaci katilimcilara hitap etmistir.

 

Farkli paydaslarla (kamu, özel sektör ve digerleri) potansiyel AB projeleri arasinda yeni ortakliklarin olusturulmasini kolaylastirmak ve tesvik etmek; iyi uygulamalari ve deneyimleri bir araya getirmek; gelecekteki degisim ve yenilik için firsat yaratabilmek; yenilikçi ve sürdürülebilir kalkinma yoluyla, yurttaslarla isbirligi yapan kurumlar hakkinda farkindalik yaratmak amaciyla düzenlenen etkinlikte program ortagi Avrupa Kalkinma Ajanslari Birligi (EURADA)’nin davetlisi olarak Orta Karadeniz Kalkinma Ajansi (OKA) adina Planlama, Programlama ve Koordinasyon Birimi Birim Baskani Ibrahim Ethem Sahin de “Teknolojik Dönüsümün Hizlandirilmasi” baslikli panelde Akilli Uzmanlasma Stratejisi Hazirlik ve Uygulama Çalismalari konulu bir sunum gerçeklestirmistir.

 

BİMER DPT AMASYA VALİLİĞİ ÇORUM VALİLİĞİ SAMSUN VALİLİĞİ TOKAT VALİLİĞİ AMASYA BELEDİYESİ ÇORUM BELEDİYESİ SAMSUN BELEDİYESİ TOKAT BELEDİYESİ ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODASI YEŞİLIRMAK HAVZASI KALKINMA BİRLİĞİ EURADA